Banesë në shitje te Qafa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital 01 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR   255 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është ndërtim i ri është në katin e 6 ka 140m2 e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , 3 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon, lift,gjendet në një lokacion shumë të mirë te Qafa afër shkollës Meto Bajraktari çmimi 210.000€. Banesa shitet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim