Banes është në shitje mbrapa Teatrit te 4 Llullat.

Shitet nga: Egzona 23 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi sallon kuzhine banjo eshte e mobiluar ne menyre luksoze. Banesa shitet me të gjitha mobiliet dhe ka kete cmim.
Çmimi : 70.000 euro
Nr.kontaktues : 044/301-283 044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim