Banes me Qera, ne shitje

Shitet nga: Raif Beqaj 13 Maj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87.48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes Banes ne lagjen e spitalit ne objektin e firmes Prishtina e Re, banesa ka 87.48 m3, sallon me kuzhin , 2 dhoma gjumi, nje shpajz, nje banjo, 2 terasa, gjendet ne katin e 7 dhe posedon liftin, qmimi i baneses eshte 710€ per m3, banesa eshte e mobiluar dhe e banushme, per lehtsim tpageses mundemi me marr edhe ndonje vetur nga 10.000€ deri ne 15000€ vetem se duhet pelqyer nga pronari, Audi A3 Audi A4 Audi A6 Mercedes E220 Mercede E320 Mercede C220 Mercedes ML320 Bmw 320 Bmw 330 Bmw 525 Bmw 530 . Per dokumentacion te baneses garantojm. Banesa mund te ipet edhe me qera 200€ ne muaj. Mundsi kontakti edhe ne viber dhe whats app ne numrin +37744130504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim