Banes me qera ne Qender, mbi kafen N'Bli

Shitet nga: Real Estate&Consulting 15 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender, rruga Qamil Hoxha
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje:

1 sallon, kuzhin
1 dhome gjumi,
banjo, ballkon, nxemje qendrore, uje 24h

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim