Banes me qera te bill klintoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 04 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banes me qera te bill klintoni 33m2, podrumi 11m2 dhom dite me kuzhin banjo eshe e pershtatshme per zyre,ambulant,kati perdhes.

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim