Banes me qira afer shkolles sami frasheri

Shitet nga: fikrie 24 Jan 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
leshoj shtepin me qira afer shkolles sami frasheri shtepia eshte e sapo renovuar ne tersi shtepia posedon 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo koridor po ashtu ka edhe dy ballkona shtepi ka edhe hyrje te veqant dhe ka vendin edhe per vetur per me shum informaita kontaktoni ne numrin e telefonit 044178849 dhe 044246330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim