Banes me qira te Lagjia e Spitalit Afer kompleks..

Shitet nga: Realcon Dje 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te Lagjia e Spitalit Afer kompleksit Rojall kati i II-të,84m2, Qmimi 850m2 i negociushum.


Banesa posedon:


1 Sallon,

1 Kuzhin,

2 Dhoma gjumi,

1 Banjo,

1 Shpajz,

1 Ballkon,


Banesa posedon leje ndertimi dhe ka pamje te mir

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt 0037745/882-888
044/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim