Banes në lagje të Spitalit te ''Royal''

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 25 Mar 14:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në lagjen e spitalit .

Banesa gjendet në ndërtesën e Royal-it në rrugën "B", i ka 63 m² dhe është në katin e dytë.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë;
1 dhomë gjumi;
1 banjo;
1 korridor;
1 ballkon.
1 shpajz

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne. Ka ujë 24 orë në ditë të garantuar me rezervuar nga kompania e kompleksit Royal.

Çmimi i shitjes është 57,000€
Ndërrim i mundshëm me ndonjë banës më të Madhe dhe në katet e ulëta
Çmimi i shitjes me Ndërrim është 60,000€

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim