Banes ne Qender te Prishtines

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Rekoratit kati i III. Banesa ka 80m2 eshte e mobiluar dhe e renovuar, ka ngrohje qendrore me termokosin dhe ashenor. Banesa ka pamje ka Verilindja. Banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo ballkon.
Cmimi: 160000 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim