Banes ne Ulpian -Mbrapa Hotel Bacit

Shitet nga: 044 485 417 13 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira permaas hotel Bacit,banesa i posedon te gjitha paisjet elementare eshte shum komode dhe e pershtatshme per qifte.


Per info edhe ne viber +377 44 485 417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim