Banes ne kishnic

Shitet nga: faruk 10 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
shes banes ne kishnic ,banesa ka 4 dhoma salloni me kuzhin ballkon banjo dhe podrum .banesa ka edhe oborr dhe dy garazha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim