Banes ne shitje

Shitet nga: Realcon 14 Jan 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i djellit
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Banes në shitje kompleksi Famis kati i V-të,77m2,Qmimi 800 euro i Negociushum.

Banesa posedon :

1 Sallon,
1 Kuzhin,
2 DHoma gjumi,
1 Banjo,
1 Ballkon,
Banesa është e gatshme për Banim dhe është e orejntuar në Lindje,


Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt 0037745/882-888
049-405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim