Banesa 94 m2 kati 2 L Spitalit Prishtine

Shitet nga: Driton 19 Nën 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: L.Spitalit
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 94 m2 KATI 2, tri dhomshe, ne lagjen e Spitalit Prishtine.
Banesa ka: Sallon te madh me kuzhin, dy dhoma te gjumit, banjo, shpajz, teras, koridor, dhe po ashtu ka Oxhak.
Banesa eshte me leje ndertimi.
Camimi: 62.000 euro ( afersisht 650 euro m2)
Tel: 044 318 376, viber +377 44 318 376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim