Banesa, perball santes ne pejton Pent`ha..

Shitet nga: Begi 15 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ndertim i vjeter perball santes ne pejton Penthaus 105m2 me tri dhoma gjumi, Sallonin, kuzhinen dhe 40m2 terase Cmimi 900 euro m2

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim