Banesa 105m2. PRISHTINA STARS 3 dhoma gjumi.

Shitet nga: Petriti 13 Sht 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ne veterrnik te PRISHTINA STARS.
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 3 dhoma gjumi.
qendrmin dito dhe kuzhinen.
shpajzin.
2 banjo.
ballkonin.
pamjen kah qyteti.
marrveshja behet te noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim