Banesa 110m2 ne rrugen "B"

Shitet nga: Omega 19 Qer 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga "B"
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 110m2 ne rrugen "B", banesa eshte ne katin e peste , posedon lift, ka kete renditje:
-Dhome dite me kuzhine
-3 dhoma te gjumit
-banjo
-wc
-ballkon
Banesa eshte e mobiluar dhe e dizajnuar me ndihmen e arkitektit. Cmimi eshte 120.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim