Banesa 111.51m2 ne Lagjen Kalabria.

Shitet nga: Omega 26 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 111 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 111.51m2 ne Lagjen Kalabria, kompleksi RIERA, ndertim i kompanis e LESNA.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te fjetjes, banjo, wc dhe dy terasa.
Çmimi eshte 850euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim