Banesa 111.75m2 ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Dje 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: L.Spitalit
Sipërfaqe: 11.75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 111.75m2 ne katin e 1-re dhe ne katin e 3-te ne Lagjen e Spitalit te CIMA Grup
Banesa posedon :
-Sallon
-Kuzhin
-3 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Qmimi 850 euro per m2
Banesa perfundon ne vitin 2016

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim