Banesa 115m2 mbrapa HOTEL "SIRIUS"

Shitet nga: Omega 05 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Tringe Smajli
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 115m2 mbrapa HOTEL "SIRIUS" rr.Tringe Smajli.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte ndertim i ri ka hyrjen e mire me lift ne funksion, ka edhe garazhe.
Çmimi eshte 950euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim