Banesa 140 m2 ne lagjen Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 140 m2 ne katin e 6-te ne lagjen Bregu i Diellit
Banesa posedon:
-Sallon
-Kuzhin
-3 dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe shitet me mobilje

Qmimi 550 euro per m2

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim