Banesa 2 dhomeshe

Shitet nga: Betim 24 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, Banesa gjinden ne Ulpiane afer shkolles fillore "Hasan Prishtina" komplet e mobiluar. Banesa posedon nje dhome te fjetjes, sallon dhe kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim