Banesa 3 dhomëshe e mobiluar në Dardani, te Posta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tridhomëshe 75m2, kati i 6-te e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës. Banesë eshte e renovuar tërësisht, me termoizolim mbrenda dhe jashtë, ujë 24h, e mobiluar, kuzhinë, sanitare dhe dritare të reja. Pamja nga banesa është jashtzakonisht e bukur me orientim jug-perëndim. Lifti gjithëherë është në shërbim, ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë, ka bodrum në katin pëdhesë (4m²).Banesa ka kete renditje:
- Qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 2 Dhoma te fjetjes
- Banjo
- Ballkoni
- Koridori
Dokumentacion te rregullt, shitet me mobilje.
Qmimi eshte 99.850, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim