Banesa 3 dhomëshe në bregdet Mali i Rob..

Shitet nga: Agjensioni Dion në Prishtinë Dje 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 81m2, ne katin e 2-te, ne plazhin e Malit të Robit. Banesa ndodhet në ambient të këndshëm dhe të qetë, të rrethuar nga pishat, 3 minuta nga plazhi, afër hoteleve Kastrati dhe Mak Albania. Dokumentacioni është i rregullt me pronar nga Kosova. Banesa ka keto hapesira:
- dhome e dites e madhe me kuzhine e trapezari
- 2 dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet e pamobiluar. Qmimi 39.000 euro, qmimi i negociueshëm.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim