Banesa 3 dhomshe 91m2 kat 1 Emshir.

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe në lagjen Mati 1 (te Fitorja), me sipërfaqe 91m2, kati 1. Banesa ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumet, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.
Banesa shitet komplet e mobiluar.
Banesa ka flet poseduese. Kontrata bëhet te Noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 75.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim