Banesa 4 dhomëshe 120m2 kati 4 Kodra e Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomëshe në lgjen Kodra e Diellit, (te Banesat e Kuqe, mbi Ambullantën), me siperfaqe 100m2 dhe hapsir fizike 120m2, kati 4-tër. Banesa kaSallon, kuzhinë me trapezari, 3 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.


Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 125.000€.044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim