Banesa 4 dhomshe 91 m2 ne Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 19 Sht 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 91m2 netto, kati i 5-te, Kompleksi
i Standardit, ne Bregun e Diellit. Banesa ka hapesire te shfrytezuar mire, ka edhe garazhen 19m2 si dhe bodrumin 4.5m2. Me dokumentacion te rregullt.
Ka kete renditje te hapesires:
- salloni, kuzhina
- dhome e gjumit per prinder
- 2 dhoma gjumi per femije
- banjo
- toalet (wc)
- shpajzi
- koridori
- ballkoni
Qmimi eshte 99.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim