Banesa 4dhomshe 109m2, kati i 5-të në Arbëri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 18 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Arbëria
Sipërfaqe: 109 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 109m2 në katin e 5-të, në lagjen Arbëria (ish Dragodani), ndërtim i Dumnica Group. Banesa ka pamjen nga qyteti dhe është shumë funksionale. Ka këtë renditje hapsirash:
- salloni i madh me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- banjo
- koridor
- shpajz
- ballkoni i madh me pamje nga qyteti
Poashtu ka 2 garazha 25m².
Qmimi është 1000 euro për m²,
Qmimi për garazha është 500 euro për m².

AGJENSIONI DION
044 147 956 ose 049 147 956, 038 520 063
www.dion-ks.com
viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim