Banesa 52m2. e GATSHME. Kati 9. BREGU I DIELLIT

Shitet nga: Petriti 27 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR   750 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: BREGU I DIELLIT
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
banesa posedon 52m2
gjindet ne bregun e diellit
kati 9.
kati i fundit por ka plloq masive dhe kulum me izolim shum tmir.
lifti punon 24/7
uji 24/7
posedon dhomen e gjumit
qendrimin ditor dhe kuzhinen
banjon
korridor
ballkonin
pamjen ne lindje.
qmimi negociohet
marrim vetur kompenzim
marrveshja behet te noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim