Banesa 56m2 ne EMSHIR. kati 2.

Shitet nga: Petriti Sot 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

830 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Emshir/ Kalabri
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
banesa posedon 1 dhome gjumi
qendrimin ditor dhe kuzhinen
banjon
2 ballkona
pamjen ne lindje
korridor
behet e gatshme ne korrik 2016
marrveshja te noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim