Banesa 57m2 ne Lagjen Kalabria, ndertesat "

Shitet nga: Omega 11 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 57m2 ne Lagjen Kalabria, ndertesat "Lesna".
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Qmimi 41.000euro i diskutueshem.
045-627-018.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim