Banesa 62m2 extra e renovuar mbi Kurriz

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 19 Sht 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 62m2, kati 4-te, mbi Kurriz ne lagjen Dardania. Banesa eshte e renovuar extra dhe komplet e mobiluar, ka pamje kah perendimi, me dokumentacion te rregullt.Banesa ka keto hapesira:
- qendrim ditor
- kuzhina me trapezari
- 1 dhome gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- ballkon
- koridor
Poashtu ka parking.
Qmimi eshte 82.000euro, komplet me mobilje. Qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim