Banesa 63m2 ne Lagjen Kalabria,te "Lesna"

Shitet nga: Omega 06 Qer 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 63m2 ne Lagjen Kalabria, ndertesat "Lesna".
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 700euro per m2.
045-40-12-12
044-518-550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim