Banesa 64m2. kati 2.

Shitet nga: Petriti Dje 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: lagjja e spitalit.
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
banesa posedon nje dhome gjumi
qendrimin ditor dhe kuzhinen
korridor
banjo
ballkon
pamjen ne veri-perendim
bohet e gatshme ne mujin mars 2016.
marrveshja te noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim