Banesa 65 85 120m2 ne Mat Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesa ne lagjen Mati 1 me kuadratura te ndryshme.Kemi banesa me nje dhome gjumi,dy dhoma gjumi dhe tri dhoma gjumi.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim