Banesa 65m2 perballe Sllovenia Sport it

Shitet nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. "Agim Ramadani"
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65m2 perballe "Sllovenia Sport"-it, banesa eshte ne katin e pare , ka kete renditje: dhome dite, kuzhine te vecante, dhome gjumi, banjo, dy ballkone. Ka pamje ne te dy anet e objektit ,lindje dhe perendim. Cmimi eshte 150.000 euro. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim