Banesa 70 m2 ne Kalabri Kompleksi Llesna

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Sot 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

870 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kompleksi Riera-Llesna
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Kalabri - Kodi 0638

Lokacioni: Kompleksa Riera - Llesna

Siperfaqe: 70 m2

Kati 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Lift
- Mirembatje te Hymjes

- Objekti ka standarde te larte dhe e ndertuar me materialet me cilesore ne treg.

Çmimi 870 Euro m2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim