Banesa 73m2 ne Prishtinë

Shitet nga: Valdrin 06 Dhj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr Bedri Shala
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 73m2(dy dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo,shpajz) kati gjashte ndertim i ri me pajme lindje dhe pambje magjepse shihet nje pjese e madhe e Prishtines, nje ndarej shum e mir dhe shum e shfrytzuar,ngjitur me banesat e bardha shum afer shkolla fillore "ILIRIA". Banesa e gatshme pas 1 muaji per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim