Banesa 76m2 dy dhoma gjumi n'lagjen spitali

Shitet nga: Besian 24 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lokacioni i baneses eshte ne lagjen e spitalit, Rr Muharrem Fejza apo ne drejtim te rruges qe te çon per Matiqan.
Banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 76m2.
Banesa ka sallonin se bashku me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, korridor, banjo dhe ballkon nga perendimi.
Ka uje dhe rryme 24h (vendi i vetem ne Prishtine qe ka uje 24h pa nderprerje) pa depozite.
Ne çmim eshte e perfshire kuzhina me elementet perkatese, si dhe nxemja qendrore me sistem gjerman.
çmimi eshte i negociushem.
P.S. Shiqimi/Pranimi teknik i nderteses eshte aprovuar nga Komuna Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim