Banesa 80m2, afer Qendres se qytetit

Shitet nga: 16 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re 80m2, kati i 2-te, e gatshme per banim, ne rrugen e Vellushes, afer Qendres se qytetit. Banesa ka organizim shume te mire te hapesires si dhe kete renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- toaleti
- shpajzi
- ballkoni.
Qmimi 1.200 euro per m2 qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +377147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim