Banesa 82m2 ne Bregun e diellit

Shitet nga: Banesa 22 Qer 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat ne Bregun e Diellit perball Banesave te bardha ndertesat e Ingjinieringut 82.70 Sallonin me kuzhin
dy dhoma gjumi shpajz banjo ballkon ne katin e shtate dhe tete ne objektin e dyte eshte ne katin kurse 64m2 Sallonin me kuzhin dhomen e gjumit banjo dhe ballkon ne katin e shtateBegu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim