Banesa 90m2, kati i 3-te, ne Arberi

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 90m2, ne katin e 3-te, ne lagjen Arberia, ndertim i Kompanise Dumnica Group. Banesa eshte e gatshme dhe shitet pa mobilje, perveq kuzhines qe mbetet. Ka orientimin lindje nga qyteti.Banesa eshte me leje ndertimi, ka kete renditje hapsirash:
- sallon i madh me kuzhine e trapezari
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- terase e madhe me pamje nga qyteti
Poashtu ka parking te mjaftushem.
Qmimi eshte 800 euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
www.dion-ks.com
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim