Banesa 90m2 ne katin e 3 ne Lagjen Mati1

Shitet nga: liridona Sot 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga :Enver Maloku
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon:
Qenderimin ditore
Dhomen e femijeve
Dhomen e gjumit per Prinder
Banjo te madhe
Shpajz
Teras

Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, Parket)
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa

Mundesi te pageses edhe me keste!
Vendi: Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Investitore: HOXHA Invest Group

Per qdo info shtes mos hezitoni te kontaktoni ne:

donamustafa2@gmail.com
Tel: 049 105 203
Ju mirepret :Liridona Mustafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim