Banesa Hyrje Fush Kosoves - Kodi 0246

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 27 Maj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kompelksi Simentronix
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Zonen Indrustriale Prishtin - Fush Kosov - Kodi 0246

Lokacioni: Kompleksi Simentronix

Siperfaqe 88 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit

- Sallon

- Kuzhin

- Banjo

- Koridor

- Teras

Posedon:

- Uj 24 or

- Parking para Objektit

- 2 Lifta

- Sigurim Fizik dhe me Kamera 24 or

- Nxemje Qendrore

Çmimi 59.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim