Banesa Ne qender afer grandit.

Shitet nga: Omega 17 Qer 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa Ne qender afer grandit.
Banesa posedon: 4 dhoma, kuzhinë, dy banjo+dy wc, 2 ballkona dhe bodrumi.
Banesa gjindet ne katin e 1,ka 84m2(neto).eshte e pershtatshme per biznes,pamje ne shesh.
Qmimi 190.000euro i diskutueshem
Per me shume info:
045-627-018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim