Banesa afer Ministris se Arsimit

Shitet nga: Xhemajli Dje 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në qendër të Prishtinës afër Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë.

Banesa Perbehet Prej -
Salloni me Kuzhine
Nje Dhoma Dite
Nje Dhome Gjumi
Koridorri
Nje Banjo
Nje Ballkon
Eshte e Renovuar dhe e Mirembajtur.
Banesa Eshte e Pershtatshme Edhe Per Veprimtari Biznesi
Une jame Pronari I Pare i Baneses dhe Perkthimi Mund te Behet Menjeher...

Info 044/049 198-931
049/624 982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim