Banesa e renovuar dhe e mobiluar ideale

Shitet nga: Sami 08 Gsh 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit tek banesat e bardha, hyrja nr I, kati i IV perball banesave te Standardit.
Banesa eshte e rinovuar komplet (investim mbi 20,000 EUR, dyer dritare te nderruara dhe pllafoni i leshuar dhe izoluar me rigips). Kuzhina dhe dhoma jane italjane derisa nje pjes e mobiljeve jane nga Zvicrra.
Banesa posedon: 2 dhoma, sallon te madhe me mundesi per t'a mbyllur me dyert harmonik qe jane te vendosura dhe per fituar dhomen e 3-t, para kuzhine dhe kuzhine te ndare, shpajz, WC dhe banjo kryesore, dy ballkona, njeri prej tyre eshte pershtatur si kuzhine verore (furr e vendosur ne mure dhe frigorifer) perfekt per shfrytzim. Kuadratura eshte 85m2 neto, ndersa bruto eshte rreth 100m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim