Banesa mati 1 te Sh.Pa 71m2 55m2 me Fletposeduse.

Shitet nga: Future Invest Sot 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: MAT 1
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Mat 1 rruga Muharrem Fejza te instituti Gjygjsor afer shkolles Pavarsia te objekti i Art construcion kati i pare mbi lokale e kryme teknikisht me fletposeduse behet perkthime ne kataster 71m2 Banim me Dy Dhoma gjumi , Sallon me kuzhin Koridor dhe 55m2 teras qmimi 65.000

049899002
045799979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim