Banesa me Qira ne Qender "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 18 Qer 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender mbrapa "Zahir Pajazitit" , kati i II-rë, banesa posedon, 1 dhomë te fjetjes, 1 dhome dite dhe kuzhinen ndaras,koridor, banjo dhe një ballkon, e mobiluar komplet.

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim