Banesa me Qira ne Rrugen B me Mobile dhe pa Mobile

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 18 Nën 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me Qira ne Rrugen B - Kodi 0341

Lokacioni: Kompleksi Lin Project

Siperfaqe :

70 m2:

Kati 5

Renditjet:

- Dhom Gjumit

- Sallon me Kuzhin

- Banjo

- Ballkon

Çmimi: 220 Euro me Mobile

Çmimi: 200 Euro pa Mobile

Banesa Nr.2

Siperfaqe: 90 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit

- Sallon me Kuzhin

- Banjo

- Wc

- Shpajz

- Ballkon

Çmimi 250 Euro me Mobile

Çmimi 200 Euro pa Mobile

Banesa Nr.3

Siperfaqe: 115 m2

Kati 5

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit

- Sallon me Kuzhin

- Banjo

- Wc

- Ballko


- Shpajz

Çmimi 350 Euro me Mobile

Çmimi 300 Euro pa Mobile

Banesat Posedojn:

- Nxemje Qendrore

- Sigurim

- Parking

- Lift

- Uj 24 or

- Mirembatje te Hymjes

- Gjelbrim

- Ne foto mund ti shifni banesat e mobiluara dhe te pamobiluara


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim