Banesa me dy dhoma gjumi ne Dardani

Shitet nga: Banesa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me dy dhoma gjumi ne dardani, mrapa Postes se re, banesa e Lesnes, kati i par, me renditje, Salloni me kuzhin dhe trapezari, 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo, 1podrum 6m2

Burim viber +377 45 83 93 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim